GÖKÇE TEL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. '' KALİTE VE ESTETİK '' anlayışı ile Panel Çit,Pano Hasır Tel ve Helezon Çit Teli üretimi yapan firmamız 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.Çevre güvenliği konusunda duyarlı yaklaşımı,kaliteli ürün yelpazesi ile kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

Üretici firma olmanın vermiş olduğu avantajla farklı sektörlerde birçok yeniliğe imza atmış bulunmaktayız.Pano Hasır Tel ürün yelpazesini geniş tutarak otomobil,inşaat,sanayi ve endüstriyel alanda ihtiyaca göre farklı ebat,genişlik ve kalınlıkta üretim yapabilmekteyiz.

Fabrika içi üretim alanı bölme sistemleri,makine ve robot parkı etrafı çit sistemlerini profesyonel bir ekiple müşteri memnuniyeti anlayışı ile başarı ile tamamlamaktayız.

'' KALİTE VE ESTETİK '' anlayışı ile müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek için teknolojiyi sürekli yakından takip etmekte ve yaptığımız AR-GE çalışmaları ile ürün çeşitliliğimizi her geçen gün artırmaktayız.

 

VİZYONUMUZ;

Sektörümüzde örnek firma olmak

 

MİSYONUMUZ;

Müşterisine kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunan,müşterisi ve çalışanları ile bütünleşmiş,kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan,çevre bilinci ile düşünüp doğa ve insanı seven,yöneticileri ve tüm çalışanları görev ve sorumluluklarının bilincinde '' KALİTE VE ESTETİK '' ilkesi ile çalışan bir şirket olmaktır.

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

 

Sistemde sürekliliği sağlamak,

İnsanlara saygı ve sevgi ile yaklaşmak,

Dürüst olmak,

Hoşgörülü olmak,

Güvenilir olmak,

Disiplinli olmak,

Çevreye saygılı olmak,

Kalitede ve hizmette rekabetçi olmak,

Müşterilerimiz ile sürekli dost kalmak,